Güncel Haberler

Çarpıcı açıklamalar! Metin Akpınar’ın 2. kızı Sevgi Katkıcı ilk kez konuştu: “Akpınar olarak anılmak istemiyorum”

Ünlü oyuncu Metin Akpınar’ın evlilik dışı ikiz kızları olduğu yıllar sonra ortaya çıktı. 35 yıl aradan sonra sessizliklerini bozan ikizlerden Duygu Nebioğlu’nun ardından kardeşi Sevgi Katkıcı da ilk kez konuştu. Ankara Masası adlı YouTube kanalında açıklamalarda bulunan Katkıcı göz yaşlarına hakim olamadı.

“BİZİ BİLDİĞİNİZ HALDE NEDEN BIRAKTINIZ?”

Babası Metin Akpınar’ın inkar etmesine rağmen biyolojik anneleriyle görüştüğünü dile getiren Sevgi Katkıcı, “Annelik, anne karnında başlar. Annemizin bizi terk ettiğini duyunca çok üzülmüştüm. Bir anne, bunu nasıl yapar dedim. İki aylıkken bizi bırakmış. Anne olduğumda anladım. Bana ‘Ben senin annenim’ dedi. ‘Hayır sen benim annem değilsin’ cevabını verdim. ‘Neden bıraktın dedim?’ ve hiçbir açıklama yapmadı. Metin Bey’e de sordum, ‘Bizi bildiğiniz halde neden bıraktınız’ dedim. Metin Bey inkar etse de bir süre biyolojik annemizle görüştü” dedi.

“İKİ AYLIK BİR ÇOCUK SOKAĞA ATILIR MI?”

“Ben anneme daha çok kızıyorum. Anne olamamış. Annemiz olmayı becerememiş” sözleriyle hayal kırıklığını ifade eden Katkıcı, “İki aylık bir çocuk sokağa atılır mı? Terk etmedir bu. Ne arayıp ne sormuş. Kardeşimi de tebrik ediyorum. Hep daha çok çaba sarf etti bu süreçte. Metin Akpınar bizi kucaklasa bu olaylar asla yaşanmazdı” ifadelerine yer verdi.

“AKPINAR OLARAK ANILMAK İSTEMİYORUM”

Metin Akpınar’ın nüfusuna geçmek istemediğini belirten Sevgi Katkıcı, “Nüfusuna geçmedik. Özdener babamın nüfusundayız. Ben de Nebioğlu olarak kalacağım. Akpınar olarak anılmak istemiyorum. Babalık yapıp kıymet verseydi belki ama Özdener babamın yerini asla tutamaz.” dedi.

“METİN BEY’İN AÇIKLAMASI ÇOK KIRICI”

“Metin Bey’in açıklamasındaki ‘Böyle bir anlamsız olay’ ifadesi çok kırıcı. Ve bunu bir baba söylüyor. Çok acı verici bir olay. Bu açıklamanın bir kağıda dökülmesini beklemezdim. Bizim gibi açık yüreklilikle konuşmasını beklerdim” sözleriyle duygularını ifade etti.

ikiz

“3-4 defa kulaklarımdan ameliyat geçirdim. İşitme kaybı yaşadım. Sonra dünyanın en güzel insanları karşımıza çıktı. Çok vicdanlı insanlar. Bizi hiç bırakmadılar. Annem çocuk başvurusunda bulunduklarında iki kız çocuğu var demişler, hangisini almak istersiniz demişler. Babam ikiz kardeşler, et tırnaktan ayrılmaz, biz ikisinin de anne-babası olacağız demişler” dedi.

BUNDAN SONRA NE BEKLİYORLAR?

Sevgi Katkıcı, “Bundan sonra ne bekliyorsunuz?” sorusuna karşılık şu ifadeler ile yanıt verdi:

“Önce bunu görüp yaşamak lazım. Kendisi hala bizimle iletişime geçmediyse kabul edememiştir. Baba gibi davranamadı. Ben ondan hemen telefon beklerdim. Hala aramadı. Sessizliğini koruyor. Çok üzücü.

ikiz2

“Bunca yıl sonra ortaya çıktılar. Miras peşindeler mi? şeklinde tepkiler için ne söylersin? Bu davayı neden açtınız?” sorusunu ise “Bizi kabul etmesi için. Başka biri de olsa biz o kişiye de biz dava açardık. Annemizi biliyorduk ama babamızı bilmiyorduk. Parası için değil hayır. Kendisi sanatçı olduğu için bu süreçler yaşandı. Biz yine babamız kim diye merak ederdik. Bu Metin Bey olduğu için böyle çok konuşuldu” şeklinde yanıtladı.

İki çocuğu olan Katkıcı, kendisinin benzemediğini ama iki çocuğunun, özellikle de küçük oğlunun Metin Akpınar’a çok benzediğini söyledi.

Günün Magazin olayları
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
YKS Türkiye 13’üncüsü ikinci soruda elendi! Bakın hangi soruyu bilemediYKS Türkiye 13’üncüsü ikinci soruda elendi! Bakın hangi soruyu bilemedi
Yetenek Sizsiniz'in sivri dilli jürisiydi! Acun Ilıcalı itirafı şaşırttı Yetenek Sizsiniz’in sivri dilli jürisiydi! Acun Ilıcalı itirafı şaşırttı
5 ayda 35 kilo verdi! Son haline yorum yağdı5 ayda 35 kilo verdi! Son haline yorum yağdı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking