Güncel Haberler

Transfer yasağı alan Samsunspor kiralık oyuncularını geri çağırabilir

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS) tarafından “kış ve yaz” transfer dönemleri dahil olmak üzere iki dönem transfer yasağı cezasına çarptırılan Trendyol Süper Lig’in ekiplerinden Yılport Samsunspor, bu transferden vazgeçemeyecek. Bu dönemde dışarıdan oyuncu transfer etmek.

Kırmızı beyazlı ekip, Samsunspor’la sözleşmesi bulunan ancak başka kulüplere kiralık olarak gönderilen oyunculardan yararlanabilecek.

Sezon başında kadroda yer almayan ve başka takımlara kiralanan 15 futbolcu, kulüplerin anlaşması halinde yeniden Samsunspor kadrosuna alınabilecek.


Samsunspor’un kadrosuna 15 kiralık oyuncu katılacak

Sezon başında başka kulüplere kiralanan oyuncular arasında Celil Yüksel (Göztepe), Ahmet Sağat (Çorum FK), Barış Alıcı (Kocaelispor), Ali Ülgen (Sakaryaspor), Melih Altıkulaç (Versailles), Polat Yaldır (Arnavutköy Bld) yer alıyor. .), Moussa Guel (Dunkirk), Elhadj Bah (Dunkirk), Elani Yegen (1461 Trabzon), Ali Kılıç (Gümüşhanespor), Berk Taşkın (Ümraniyespor), Sarp Ekinci (Büyükçekmece Sinopspor), Şener Kaya (Amed SK), Yusuf Poyrazlı (Pazarspor) ve Ali Demir (Fatsa Bld.), kulüplerin anlaşması halinde transfer döneminde yeniden Samsunspor kadrosuna dahil edilebilecek.

Öte yandan Samsunspor’da kiralık olarak görev yapan Taylan Antalı ve Muhammed Gümüşkaya’nın sözleşmeleri tarafların anlaşması halinde uzatılabilecek.

Ayrıca Samsunspor’un mevcut kadroda sözleşmesi sona eren isimlerin sözleşmelerini yenileme hakkı bulunuyor.

Söz konusu transfer yasağı, 2023-2024 kış transfer sezonu ve 2024-2025 yaz başı transfer sezonu için geçerli olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking