Güncel Haberler

7 aylık hamile olan Gonca Vuslateri sessiz sedasız evlendi… İşte sır gibi saklanan o eş

Oyuncu Gonca Vuslateri geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu açıklamıştı. Erkek arkadaşına 7 aylık hamile olan Vuslateri, anne olmak için gün sayarken, bebeğinin cinsiyeti ortaya çıktı. Vuslateri’nin bebeğinin cinsiyetinin kız olduğu öğrenildi.

“Erkek arkadaşımla hiçbir ortak noktamız yok”

Geçtiğimiz günlerde bir programa katılan Vuslateri, sevgilisinden bahsetti. Bebeğinin babasının memur olduğunu söyleyen ünlü isim, şunları söyledi: “Levent’le ilişkimize başladığımızda başka sektörden biriyle birlikte olmanın huzurunu yaşadım. Memur bir süreliğine benden uzak kaldı. hayat ve endüstri. İşimin magazin tarafı da var, biraz kışkırtıcı. Erkek arkadaşımla hiçbir ortak noktamız yok.” “dedi.

GONCA VUSLATERİ3

EŞİYLE İLK POZİSYONUNU PAYLAŞTI

Gonca Vuslateri, sadece adı bilinen ve bilgilerini gizli tuttuğu sevgilisiyle Beşiktaş evlilik bürosunda evlendi. 7 aylık hamile olan Vuslateri, sevgilisi Levent Bey ile aile arasında düzenlenen nikah töreniyle evlendi.

Vuslateri eşiyle de paylaşmayı ihmal etmedi ve ekledi: “Biliyorsunuz bu ülkede büyük bir sorundu. Elbette herkes için değil. Tüm süreci benimle birlikte yaşayan sevgili ciğerlerimdir. Çok şükür dost ve düşman gördüğümüz bir kıymetli sürecin daha sonuna geldik. Başka hedefi olmayanların yaralarını sarsa ne kadar mutlu olurdu. Çoğunlukla kadınların linç ettiği, “kadın”la karıştırılmaması gereken bu davaya şifa verebilseydim ne mutlu bana. Biz zaten evliydik. Oğlumuz için bunu resmileştirdik. “Bu işi midem burnumda zorlukla yürüyebilecek durumdayken tamamladık.”

gonca vuss

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Usta sanatçıların o serinin hayranları olduğu ortaya çıktı!  İlk yazı geldiUsta sanatçıların o serinin hayranları olduğu ortaya çıktı! İlk yazı geldi
Postere sert tepki: Postere tepki sert oldu: “Yazık, yazık”
Eski halini paylaştı!  Bunu görenler çok şaşırdıEski halini paylaştı! Bunu görenler çok şaşırdı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking