Güncel Haberler

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Aydın’ın çeşitli noktalarında kurulan iftar sofraları binlerce Aydınlıyı ağırlamaya, Ramazanın bereketini paylaştırmaya devam ediyor – GÜNDEM

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Atatürk Kent Meydanı ve Tepecik Mahallesi’nde düzenlenen iftar programlarında vatandaşlarla buluşarak hayırlı ramazanlar diledi.Büyükşehir belediyesinin iftarında Çerçioğlu’na, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aydın Evrim Karakoz da katıldı. Efeler’in belediye başkan adayı Anıl Adulto da eşlik etti.

İftarın ardından esnaf ve vatandaşlarla Atatürk Kent Meydanı’nda bir araya gelen Çerçioğlu, vatandaşlarla fotoğraf çektirerek hayırlı ramazanlar diledi. Kuryelerle tanışıp isteklerini dinleyen Çerçioğlu, ardından bir barda gençlerle buluşup sohbet etti.

Ramazan ayı boyunca her gün Aydın genelinde binlerce vatandaşı iftar sofralarında buluşturan Büyükşehir Belediyesi, Bozdoğan Çarşı Mahallesi, Efeler Tepecik Mahallesi ve Atatürk Kent Meydanı, İncirliova Osmanbükü, Germencik Ortaklar Mahallesi, Karacasu Ataköy Mahallesi, Nazilli’yi ziyaret edecek. Dallıca’daki 23 Nisan Parkı’nda bu akşam Esenköy Mahallesi ve Söke Yenidoğan Mahallesi’nden 19 bin vatandaş toplandı.
Çerçioğlu, Ramazan ayının barış ve huzur getirmesini diledi.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş