Güncel Haberler

ŞANS TOPU SONUÇLARI 17 ARALIK 2023! millipiyangoonline.com ile Şans Topu çekilişi sonuçları ve bilet sorgulama ekranı

Şans Topu çekilişi Milli Piyango İdaresi’nde haftanın iki günü, Çarşamba ve Pazar akşamları yapılıyor. Şans Topu çekilişine katılarak şansını denemek isteyen vatandaşlar heyecanla sonuçların açıklanmasını bekliyor. 17 Aralık Pazar günü yapılacak Şans Topu çekiliş sonuçlarını Milli Piyango resmi sitesi Millipiyangoonline.com ve haberlerimizden takip edebilirsiniz.

ŞANS TOPU SONUÇLARI 17 ARALIK’TA AÇIKLANDI!

Bu haftanın son Lucky Ball çekilişinin sonuçları bu akşam açıklandı. Şanslı Top çekilişi 17 Aralık 2023 Pazar günü saat 20:00’de gerçekleşti.

İşte kazanan numaralar:

FORTUNE ÇEKİLİŞ SONUÇLARI – BİLET İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN

piyango topları

ŞANSLI BOL NASIL OYNANIR?

Yenilenen Lucky Ball’un kuralları şu şekilde;

Bir sütunun üstünde 34, altında 14 sayı vardır. 34 sayıdan 5’i ve 14 sayıdan 1’i işaretlenmiştir.

Bir veya daha fazla sütunu çoğaltabilirsiniz.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen al!

Kolonunuzu, kendi seçtiğiniz rakamlarla veya Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilen rakamlarla oluşturabilirsiniz. Mağazalarda satışa sunulan Lucky Ball oyunu için kuponu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellik ile kolonun altında SİZİ SEÇ kutusu seçilerek rastgele 5+1 rakamlı bir şanslı kupon oluşturulur.

Sistem oyunu!

Sistem oyunu; Birden fazla oyun kombinasyonu geliştirin. Sistem oyunu bir sütunda üst bölümden 5’ten fazla ve/veya alt bölümden 1’den fazla sayı işaretlenerek oynanabilmektedir. Bu durumda birden fazla sütun oluşturulur. Üst kısma en fazla 10, alt kısma ise en fazla 14 rakam yazılabilir.

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Görüntüler büyük tepki çekti!  İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden açıklamaGörüntüler büyük tepki çekti! İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden açıklama
Bir il bunu konuşuyor!  Katil oğul, babasını 10 bıçakla öldürdüBir il bunu konuşuyor! Katil oğul, babasını 10 bıçakla öldürdü
TBMM'de bütçe görüşmelerinde 'gülünç' gerginlik!TBMM’de bütçe görüşmelerinde ‘gülünç’ gerginlik!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking